Szanowni Państwo,


Drewnomania to firma z dużym doświadczeniem w zakresie pracy z drewnem zdobytym podczas kilku lat pracy w Irlandii gdzie zajmowaliśmy się budową obiektów takich jak tarasy z drewna, wiaty, ogrodzenia oraz wszelkich konstrukcji drewnianych ,a także architektury ogrodowej tj. kostka brukowa, płyty z kamienia naturalnego, donice murowane i wiele innych realizacji projektów ogrodów. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy pełen zakres usług związanych z otoczeniem domu, jesteśmy w stanie zaaranżować drewniane elementy ogrodu we wiążącym się stylu, a nowe projekty dostosujemy do istniejących.

W ostatnich latach firma skupiła się na cieszącym się coraz większą popularnością drewnie wykorzystując to drewno do budowy konstrukcji ogrodowych. Oferujemy Państwu nowoczesne systemy montażu desek tarasowych, niestety nie każdy z nich można stosować z każdym gatunkiem drewna, Dzięki naszej wiedzy dopasujemy odpowiedni system do wybranego drewna tak by Państwa drewniany taras służył przez wiele lat. Aby taras wyglądał pięknie przez długi czas, zapewniamy naszym klientom pełen serwis polegający na pielęgnacji (okresowe mycie ,olejowanie itp.) Stosując najlepsze na rynku środki do tego celu.

Taras drewniany jest doskonałym miejscem wypoczynku, w słoneczne dni taras drewniany nie nagrzewa się ponieważ drewno jest dobrym izolatorem ciepła

Tarasy z drewna egzotycznego poza walorami estetycznymi, posiadają naturalną odporność na czynniki zewnętrzne, są trwałe przy odpowiedniej konserwacji zachowują wygląd pierwotny przez długie lata.